Partneři

Spolupracujeme pouze s renomovanými partnery, které známe již řadu let a dosahují požadovaných parametrů kvality. Spokojený klient je naše hlavní měřítko výběru.

Fincentrum

Fincentrum patří mezi největší finančně-poradenské firmy na trhu a neustále zaznamenává rychlý růst a rozvoj. Cílem Fincentra je získat do roku 2017 pozici suverénní jedničky, jak v kvalitě, tak i v objemu finančně-poradenských služeb v ČR i na Slovensku. V letech 2015 a 2016 se Fincentrum umístilo v desítce nejlepších firem v ČR v rámci ocenění Českých 100 Nejlepších.

Realitní společnost České spořitelny a.s.

RSČS je dceřinou společností České spořitelny. Může se tak opírat o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup. Jedná se o unikátní koncept bankovní realitní franšízové společnosti.

Celet s.r.o.

Celet je český výrobce difúzně otevřených dřevostaveb s více než 15-letou tradicí. Realizuje výstavbu z široké nabídky katalogových domů, ale i na míru dle přání klienta. Vzorový dům je k dispozici v Nasavrkách u Chrudimi.

Zahrady topol

Zahrady topol poskytují široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Provádí také celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin.

Napište nám, nekoušeme ;-)