Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Kamil Krč

"Když jsem se při koupi nemovitosti (bytu 2kk) rozhodoval jakou společnost pro financování zvolím, ještě jsem netušil s kým budu mít tu čest. I přes prvotní komplikovanost mého případu jsem nakonec zdárně došli k řešení. Schůzky v kanceláři manželů Chocholatých byla vždy příjemná chvíle strávená po náročném pracovním dni. Slogan "Staráme se, abyste se nemuseli starat Vy" sedí do puntíku! Děkuji za příjemnou atmosféru, profesionalitu, letité zkušenosti, které jdou opravdu vidět!!! Kamil Krč"

Radka Voříšková

"Manželé Chocholatí.

Již několik let se na Vás obracím ohledně finanč. záležitostí. Chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaši dlouholetou pomoc, ochotu, vždy milý a vstřícný přístup. Pro laiky je tato oblast velmi složitá a já si velmi vážím toho, že se na Vás mohu kdykoliv obrátit a vy se mi trpělivě, ochotně věnujete a najdete řešení. Vím, že Vám mohu plně důvěřovat.

Přeji Vám další spokojené klienty-tak jako jsem já, neboť hypotéky či pojištění byly pro mne vždy představy velmi složitého a nepříjemného zařizování. Díky Vašemu milému a profesionálnímu přístupu mi vždy maximálně pomáháte vše zvládnout a vyřešit.

Vřele Vás doporučuji."

Dominik Sýkora

"Jakožto prodávající hodnotím spolupráci s touto realitní kanceláří jako skvělou. Člověk prodává přes realitku, aby se nemusel tolik starat o všechnu administrativu, shánění a ověřování kupce, atd. - a přesně toto očekávání realitní společnost Chocholatí splnila. Vše proběhlo bez problémů a zbytečných průtahů - realitka nám pomohla s vyklizením bytu, úklidem, solidní kupec byl téměř ihned nalezen a platba proběhla, jak nejdříve to šlo. O každém kroku jsme byli realitkou informováni, vše s námi bylo diskutováno, na cokoli jsme se mohli zeptat a v podstatě nic nebyl problém, díky čemuž jsme mohli i po dohodě s kupcem obdržet část finančních prostředků dříve, než by to bylo standardně možné. Jestliže by výše uvedené hodnocení přišlo někomu jako samozřejmost, tak to by byl na omylu. Dle osobní zkušenosti s jinými realitkami, kdy jsme i vážně uvažovali o nezakoupení nemovitosti kvůli způsobu jednání realitního agenta, musím říct, že vše proběhlo nadstandardně dobře, a jestliže bych potřeboval v budoucnu cokoli ohledně bydlení, tak už jen přes realitní společnost Chocholatí."

Andrea Seková

"První zkušenost s firmou Chocholatí mám z roku 2015 při koupi bytu od developera s dokončením dle vlastních představ. Vše proběhlo hladce včetně zajištění financování. Od té doby jsem si zvykla na servis ohledně veškerých financí, pojistek, přefinancování úvěru a tak pro realizaci našeho rodinného plánu byli Chocholatí jedinou volbou - prodej dvou bytů a nákup rodinného domu (akce kulový blesk). To vše se podařilo zrealizovat v rekordním čase 6 měsíců a s tím nejlepším výsledkem. Velká profesionalita, perfektně fungující tým včetně asistentek, příjemné lidské a poctivé jednání. Doporučujeme!"

Petr Pokorný

"Velice profesionální přístup k řešení všech věcí, týkajících se bydlení, financování, pojištění a dalších záležitostí, které jsme společně řešili. Vždy se našlo skvělé řešení přímo na míru mojí potřebě. Zároveň oceňuji příjemné jednání a nadstandardní umění vysvětlit problematiku jasně a bez obalu. Děkuji za příjemnou několikaletou spolupráci."

Petra Hrušová

"Zprostředkování prodeje menšího bytu, nákup většího, financování, vše v jednom. Vše od začátku do konce profesionálně a rychle vyřízeno a navíc s lidským přístupem. Jsou vidět dlouholeté zkušenosti a zapálení pro práci, nejen manželů Chocholatých, ale i jejich asistentek. Příště už jedině s růžovou."

Dušan Bajo

"Začali jsme u Chocholatých hypotékou. Nyní u nich máme téměř vše od spoření přes pojištění. Lidský přístup, ochota a profesionalita. Proto spolupracujeme již 9 let. Můžeme jen doporučit."

Hana Borovičková

"Můžeme jen doporučit. Maximální spokojenost po všech stránkách. Co se týče bydlení i zajištění hypotéky, o nic jsme se nemuseli starat. Vše za nás zařídili, oběhali, my jsme pouze docházeli a podepisovali. Ve všem ochotně poradí!! Za nás 100% spokojenost!!!"