18 let na trhu.

19.07.2023

Dnes jsem konečně plnoletý.

Přesně před 18 lety, dne 19. 7. 2005, jsem složil první zkoušku ČNB v oboru poradenství. Tehdy to bylo u mojí první štace ve společnosti Amcico AIG Life. Školení, ruční počítání pojistného pomocí tabulek, budování týmu. Stále ještě držím rekord - Nejrychlejší vybudování poradenského týmu-:). 

Nová výzva.

Uběhl rok a na trh přišel nový dravec z Holandska. AEGON šel na všechno jinak, moderněji. Byla to velká výzva a první setkání s investicemi. Z tohoto setkání se stala láska na celý život. Pokračoval jsem v budování týmu. Z oblastního ředitele na regionálního ředitele v Pardubicích, pak přibylo Brno, Liberec... Zřejmě jsem se osvědčil-:). AEGON navázal spolupráci s KB a já začal uzavírat svoje první hypoteční obchody. Víte, kdo byl jeden z mých prvních klientů? Moje krásná a úžasná manželka.

Od jedné značky k nezávislosti.

Přišel rok 2010 a já podlehl lákání, které trvalo skoro 4 roky. Od jedné značky jsme přešli k poradenské společnosti Fincentrum. Této firmě jsem věrný dodnes. Dnes nese název Swiss Life Select a prostřednictvím ní pečuji o stovky svých klientů.

Počátky značky Chocholatí.

Na základě poptávky ze strany klientů vznikla v roce 2013 Realitní společnost CHOCHOLATÍ, o kterou pečuje moje manželka Julie Chocholatá. To už byl jen krůček k nové značce. Pro větší přehlednost a orientaci klientů jsme stvořili značku Chocholatí. Proč Chocholatí? Protože nechceme schovávat svoje jména za honosné názvy (ideálně v angličtině-:)).

Poradenství a reality? Není to málo?

Investice a reality patří neodmyslitelně k sobě. Klient investuje svoje prostředky do nákupu nemovitosti a následně ji chce pronajímat. To ale přináší starosti. My nechceme starosti, udělejte s tím něco, říkají klienti. Rozkaz zněl jasně a tak vznikla v roce 2017 další společnost Bydlení Chocholatí, která se zabývá správou nájemních bytů a domů.

Jak je to dnes?

Stojíme na třech pevných nohách - poradenství, reality a správa nemovitostí. Staráme se klientům o veškeré finance a majetek. K názvu Chocholatí tak přibylo označení Family Office.

Chocholatí

  • Poradenství - hypotéky, firemní úvěry, investice, spoření, pojištění, vyřízení pojistných událostí, odborné konzultace...
  • Reality - zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí na klíč.
  • Správa nemovitostí - správa nájemních bytů a domů na základě Smlouvy o správě.

Chocholatí a partneři - co nedokážeme my, ale máme na to specialisty.

  • Daňové poradenství.
  • Rekonstrukce a výstavba


Dnes budu oslavovat osmnáctiny a zítra jsme vám opět plně k dispozici.

Daniel a Julie Chocholatí.